Hotel Jabłoński**

Hotel Jabłoński** to wyjątkowy obiekt położony we wsi Dorotowo, nad Jeziorem Wulpińskim. Obiekt oddalony jest o 7 km od Olsztyna.
Do dyspozycji Państwa oddajemy 23 standardowo wyposażone pokoje z łazienką z prysznicem, TV, bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Hotel posiada również dwa eleganckie pokoje typu Deluxe, które dodatkowo mają balkon. Z okien roztaczają się przepiękne widoki na jezioro i ogród. Hotel oddaje do dyspozycji Gości całodobową recepcję, bezpłatny parking, ogród, miejsca do grillowania wraz ze sprzętem, plac zabaw dla dzieci. Goście mogą delektować się posiłkami w hotelowej restauracji, która specjalizuje się w daniach kuchni polskiej.

Hotel Jabłoński** to doskonałe miejsce do organizacji szkoleń, konferencji, kongresów, bankietów, wyjazdów integracyjnych oraz wyjazdów motywacyjnych. Hotel posiada przestronne sale na 180 os., 60 os. oraz 40 os. wyposażone w niezbędny sprzęt, klimatyzację, wszystkie sale
z dostępem do światła dziennego. Dodatkowym atutem jest możliwość połączenia sal.

Hotel Jabłoński** serdecznie zaprasza do organizacji imprez okolicznościowych takich jak: wesela, komunie, chrzciny, rocznice, studniówki.
Możliwość wyboru sali, dostosowanie do ilości osób, kreatywność w tworzeniu klimatu/wystroju, doskonała kuchnia oraz profesjonalna i miła obsługa to właśnie nas wyróżnia.

 

HOTEL JABŁOŃSKI**

 Hotel Jabłoński to wyjątkowy obiekt mieszczący się we wsi Dorotowo w pobliżu jeziora Wulpińskiego. 
 
    Do dyspozycji Państwa oddajemy 23  wyposażone pokoje, w każdym znajduje się łazienka z prysznicem, TV, bezprzewodowy internet.
Dla osób bardziej wymagających i lubiących komfort posiadamy 2 przestronne i eleganckie pokoje typu Deluxe, które dodatkowo zostały wyposażone w balkon. Codziennie rano na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu. W ciągu dnia hotelowa restauracja zaprasza na dania kuchni polskiej, a personel służy pomocą przez całą dobę.
 
   "Hotel Jabłoński " to doskonałe miejsce by w ciągu dnia wstąpić na lunch i porozmawiać o interesach, a wieczorem spędzić wyjątkowe chwile delektując się kolacją przy świecach.
 

AKTUALNOSCI

TANIEJ W WEEKENDY

TANIEJ W WEEKENDY ( piątek- niedziela)

Promocja od dnia 30.11.2018 do 31.03.2019 r.

Ceny za dobę

Pokój 1 osobowy ze śniadaniem - 80 zł

Pokój 2-osobowy ze śniadaniem - 130 zł

Pokój 3-osobowy ze śniadaniem - 180 zł

Pokój 2-osobowy DE LUX ze śniadaniem - 200 zł

Sylwester 2019

BAL SYLWESTROWY 2019

START GODZ. 20.00

      Tej nocy czeka na Państwa:

         - Niezapomniana zabawa do białego rana z DJ-em,

                - Bogate menu,

                    - Lampka szampana o północy,

                          - 0.5 l wódki na parę

Cena: 220 zł/ os.

Możliwość rezerwacji noclegu.

ZAPRASZAMY!!!!!

WESELE 2018

Ostatnie wolne terminy na Wesela  2019  roku!

ZAPRASZAMY   !!!!!!

LOKALIZACJIA

Hotel Jabłoński**

Dorotowo 74 B
11-034 Stawiguda
tel.: 89 513 64 62
kom.: +48 694 654 231
recepcjajablonski@gmail.com