Strefa Biznesu

Zapraszamy do organizowania szkoleń, konferencji, kongresów, bankietów, wyjazdów integracyjnych oraz wyjazdów motywacyjnych w naszym hotelu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe i przestronne sale które wyposażone są w niezbędny sprzęt, który potrzebny jest do przeprowadzenia spotkania biznesowego. Wszystkie sale są klimatyzowane i mają możliwość połączenia.

Oferujemy Państwu również organizacje takich atrakcji jak karaoke, pokaz tańca, kasyno lub wiele innych atrakcji plenerowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i cennikiem.

HOTEL JABŁOŃSKI**

 Hotel Jabłoński to wyjątkowy obiekt mieszczący się we wsi Dorotowo w pobliżu jeziora Wulpińskiego. 
 
    Do dyspozycji Państwa oddajemy 23  wyposażone pokoje, w każdym znajduje się łazienka z prysznicem, TV, bezprzewodowy internet.
Dla osób bardziej wymagających i lubiących komfort posiadamy 2 przestronne i eleganckie pokoje typu Deluxe, które dodatkowo zostały wyposażone w balkon. Codziennie rano na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu. W ciągu dnia hotelowa restauracja zaprasza na dania kuchni polskiej, a personel służy pomocą przez całą dobę.
 
   "Hotel Jabłoński " to doskonałe miejsce by w ciągu dnia wstąpić na lunch i porozmawiać o interesach, a wieczorem spędzić wyjątkowe chwile delektując się kolacją przy świecach.
 

AKTUALNOSCI

WESELE 2018

Ostatnie wolne terminy na Wesela  2019  roku!

ZAPRASZAMY   !!!!!!

LOKALIZACJIA

Hotel Jabłoński**

Dorotowo 74 B
11-034 Stawiguda
tel.: 89 513 64 62
kom.: +48 694 654 231
recepcjajablonski@gmail.com